PARTNERZY

  • muzeumsportu
  • MSWiA
  • Warszawa Tour
  • hurra
  • Aura
  • firma
  • mjp
  • image

PATRONI MEDIALNI

  • maratony polskie
  • maratonczyk

OFICJALNY PRZEWOŹNIK UCZESTNIKÓW

PROJEKTU
POLSKIE HIMALAJE

qatar

niepodlegla

Logo VisitNepal2020Logo2

Artykuły

UBIORY TERMICZNE

Cena dla członków projektu Polskie Himalaje i/lub Bieg Stulecia: 180 zł (zawiera koszt dostawy)

Kolekcja THERMO marki BRUBECK. Komfort termiczny w każdych warunkach.

Nowa wersja kolekcji THERMO – to flagowa linia odzieży termoaktywnej polskiej marki. Najnowsza wersja THERMO to kontynuacja jakości, świeża kolorystyka oraz technologiczne detale, które wyróżniają kolekcję na tle podobnych produktów odzieżowych.

Odzież termoaktywna BRUBECK pozwala zabezpieczyć się przed wychłodzeniem i przegrzaniem podczas aktywności w chłodniejsze dni. Dwuwarstwowa, oddychająca dzianina zapewnia ciepło i jednocześnie szybko odprowadza wilgoć od skóry. THERMO to uniwersalna kolekcja dla tych, którzy lubią czuć się komfortowo i zarazem dobrze wyglądać – zarówno podczas jesiennego górskiego trekkingu, jak i zimowego szusowania po stokach czy innych oudoorowych aktywności. Zastosowana w niej struktura dzianiny podkreśla rzeźbę ciała. Elastyczny i trwały materiał sprawia, że użytkownik czuje się bardzo swobodnie i może cieszyć się jakością produktu przez długi czas. Tworząc kolekcję myśleliśmy o tych, którzy nie lubią monotonii ani w życiu, ani w designie, dlatego wersje kolorystyczne zostały opracowane w oparciu o obowiązujące trendy i uzupełnione klasycznymi, uniwersalnymi barwami.

Najlepsze przędze, z których powstają produkty BRUBECK posiadają dodatkowe właściwości, wyróżniające je spośród wielu innych dostępnych na rynku. Użyta przy produkcji męskiego kompletu przędza NILIT HEAT to wyjątkowa przędza stworzona na bazie węgla kawowego uzyskiwanego z łupin ziaren kawy, która posiada naturalne właściwości termoizolacyjne, gromadzi w sobie wydzielane ciepło i utrzymuje je nawet w niskich temperaturach, posiada właściwości antybakteryjne – daje uczucie odświeżenia i doskonałego komfortu użytkowania. Przędza NILIT HEAT jest także przyjazna dla środowiska, pomaga w pełni wykorzystywać potencjał naturalnego surowca.

Damską wersję produktów kolekcji THERMO oparto na przędzy NILIT INNERGY z wbudowanym, naturalnie występującym dodatkiem mineralnym, który zmienia energię cieplną ludzkiego ciała w głębokie promienie podczerwone. Następnie oddaje energię cieplną do skóry, dzięki czemu powstaje uczucie głębokiego, delikatnego ciepła. Niespotykane właściwości dzianiny pobudzają ciało, ponadto podnoszą poziom elastyczności mięśni oraz wspierają ich regenerację po intensywnym wysiłku fizycznym.
Kolekcja odzieży termoaktywnej z linii THERMO jest przeznaczona do użytku podczas aktywności fizycznej o wysokim stopniu intensywności. Jej właściwości uzyskują najpełniejsze zastosowanie w okresie przejściowym oraz zimowym. Aby właściwie chronić swoje ciało podczas wypadów na narty, czy zimowej wspinaczki najlepiej zaopatrzyć się właśnie w komplet termoaktywnej bielizny z kolekcji THERMO.

GŁÓWNI PARTNERZY

        fundacja zawady         backpackers    pza   pkol              

AMBASADORZY PROJEKTU