Get Adobe Flash player

PARTNERZY

  • muzeumsportu
  • hurra
  • Jeti
  • mjp

PATRONI MEDIALNI

  • trener biegania
  • maratony polskie
  • maratonczyk
  • biegam bo lubie

OFICJALNY PRZEWOŹNIK UCZESTNIKÓW

PROJEKTU
POLSKIE HIMALAJE

qatar

1000 DNI DO 100-LECIA

pap konf

Ponad 1700 osób zamierza uczcić 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości udziałem w supermaratonie w stolicy Nepalu Katmandu i trekkingu do bazy pod Mount Everestem. 1 stycznia zakończono przyjmowanie zgłoszeń do projektu Polskie Himalaje 2018.

Czytaj więcej...

ZAPRASZAMY NA ISLANDIĘ W 2017 ROKU

is 1

Propozycja październikowej wyprawy na Islandię z Leszkiem Cichym przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Wobec ogromnej liczby chętnych osób niemożliwością było ogarnięcie nawet połowy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom planujemy podobne wyjazdy w 2017 roku - z początkiem maja oraz października.

Czytaj więcej...

ZDOBĄDŹ EVEREST W CENTRUM WARSZAWY

Marriott

Marriott Everest Run to wyjątkowy, 24-godzinny bieg po schodach. Symboliczny cel to wspięcie się na Mount Everest. Aby tego dokonać, trzeba 65 razy wejść na 42. piętro Hotelu Marriott w Warszawie, osiągając w ten sposób wysokość najwyższej góry świata. Zamiast butli z tlenem – butle z piciem. Zamiast szerpów – rodzina i znajomi. Zamiast odmrożeń – lejący się pot. Start w sobotę 6 lutego.

Czytaj więcej...

TREKKING WOKÓŁ ANNAPURNY Z LIPOWCZAN I MALINOWSKIM

Informowaliśmy już o sukcesie Lipowczan i Malinowskiego, którzy jako pierwsi Europejczycy przeszli Wielki Szlak Himalajski jednym ciągiem i bez jakiegokolwiek wsparcia. Liczącą 1700 km trasę pokonali w cztery miesiące, wspinając się na wysokość 6190 m. Tym razem zapraszają do udziału w wyprawie trekkingowej do Nepalu, malowniczą trasą wokół Annapurny od 18 kwietnia do 8 maja.

Czytaj więcej...

rejestracja

k2

Lhotse

EVEREST 1 Cichy - Wielicki

EVEREST 2 Wanda Rutkiewicz

EVEREST 8 – Zawada

zawada

GŁÓWNI PATRONI MEDIALNI

    
   pr logo   

GŁÓWNI PARTNERZY

  fundacja zawady   backpackers   pza

            pkol

AMBASADORZY PROJEKTU