Get Adobe Flash player

PARTNERZY

  • muzeumsportu
  • druk 24
  • Jeti

PATRONI MEDIALNI

  • trener biegania
  • maratony polskie
  • maratonczyk
  • biegam bo lubie

PRZEGLĄD FILMÓW GÓRSKICH W WARSZAWIE

Dla fanów dobrego kina górskiego szykuje się niezła gratka. W piątek i sobotę (8-9 kwietnia) w warszawskim kinie Wisła odbędzie się atrakcyjny przegląd filmów. Głównym akcentem programowym będą dwa pokazy głośnej serii filmowej Reel Rock 10 (2015). Zaprezentowany zostanie też "Valley Uprising" czyli Reel Rock 9 - historia wspinania w Yosemitach w środkowej Kalifornii.

Czytaj więcej...

POMAGAJĄC NAM, POMAGASZ RÓWNIEŻ SOBIE

Na ostatniej konferencji prasowej (15 lutego) poinformowano, że jedną z możliwości obniżenia kosztów związanych z organizacją trekkingu, czy przygotowania okolicznościowych ubiorów jest gromadzenie funduszy na koncie partnera projektu - Fundacji Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki poprzez przekazanie 1% podatku. Pomagając w ten sposób, pomagasz także sobie, bowiem dzięki temu mogą zostać obniżone niektóre koszty.

Czytaj więcej...

SPOTKANIA INFORMACYJNO-SZKOLENIOWE

szkoleniaZgodnie z naszym planem rok 2016 przeznaczamy w dużej części na spotkania informacyjno-szkoleniowe. Zamierzamy objąć jak największą liczbę uczestników projektu Polskie Himalaje 2018, tak, aby każdy był wyposażony w niezbędną wiedzę, we wszelakie potrzebne wiadomości i nie tłumaczył się kiedyś przy jakimś przypadku "a ja o tym nie wiedziałem".

Czytaj więcej...

1000 DNI DO 100-LECIA

pap konf

Ponad 1700 osób zamierza uczcić 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości udziałem w supermaratonie w stolicy Nepalu Katmandu i trekkingu do bazy pod Mount Everestem. 1 stycznia zakończono przyjmowanie zgłoszeń do projektu Polskie Himalaje 2018.

Czytaj więcej...

rejestracja

k2

Lhotse

EVEREST 1 Cichy - Wielicki

EVEREST 2 Wanda Rutkiewicz

EVEREST 9 Piotr Pustelnik

czpka 1

GŁÓWNI PATRONI MEDIALNI

    
   pr logo   

GŁÓWNI PARTNERZY

  fundacja zawady   backpackers   pza

            pkol

AMBASADORZY PROJEKTU